Veilingdag bij Mensink Vintage

Hermine Mensink is half maart een winkel begonnen aan de Oerdijk 19 in Schalkhaar. Ze wil haar overbodige eigen spullen verkopen. Nu komt er een veiling op zaterdag 24 juni a.s. onder leiding van de bekende veilingmeester en taxateur Peter Dullaert. Eind juni eindigt de huur en moet het pand leeg worden opgeleverd.

De veiling is van 10:00 uur tot 14:00 uur in het voormalige pand van Warenwinkel de Lange aan de Oerdijk 19. Morgen, vrijdag 23 juni is van 09:00 uur tot 14:00 uur de laatste kijkdag. Dit is je kans! Veel unieke items, onder andere prachtige serviezen en schilderijen, veel meubels en ook originele tuinmeubelen. Tijdens de kijkdagen is voorinschrijving met prijsopgave mogelijk..
Deel via

Een gedachte aan “Veilingdag bij Mensink Vintage

  1. hermine mensink

    Deze komende dagen op dinsdag 27 juni en woensdag 28 juni en donderdag 29 juni ,ochtend van 9.00-13.00 zijn de laatste ochtenden, dat er nog iets gekocht kan worden bij Mensink Vintage! Donderdag middag sluiten de deuren en heeft u geen kans voor aankopen meer.

    Het pand wordt daarna wederom verhuurd door makelaar Postma uit Deventer.

Geef een reactie