Bij zomerse temperaturen een zonnig bericht: de omgevingsvergunning van de gemeente Deventer is binnen. ‘We zullen in september echt aan de slag kunnen met de verbouwing van het Koetshuis om ons Dorpshuis te realiseren’, laat voorzitter Martin Koot blij weten.
SCHALKHAAR – Koot schrijft in een nieuwsbrief dat de bouwvrijwilligers en aannemers na de zomer eindelijk aan het werk kunnen en zullen diverse commissies bezig gaan om na de bouw goed voorbereid het eerste dorpshuisjaar te starten.
Het is volgens de voorzitter ook supergoed nieuws dat het gelukt is om twee vrijwilligerscoördinatoren te vinden: Wendy Veurtjes en Dinie Westerhuis. We zijn harstikke blij met hen. Vanaf half augustus, na de vakantie, nemen Wendy en Dinie contact op met de vrijwilligers en wordt steeds duidelijker wie wat kan en wil gaan doen.
‘We zijn blij dat we in deze vakantieperiode zo’n zonnig bericht kunnen sturen en we kijken uit naar de start in september’, schrijft Martin Koot. ‘Maar voor iedereen geldt ook: geniet nog even van de zomerse vrijheid!’